93 iroda és magán lakóépületnél várnak ajánlatokat
Az információ birtoklása mindig előnyt, sőt hatalmat biztosított azoknak, akik hozzáférhetnek. Íme hogyan hozhatnak Önnek ügyfeleket, az általunk közölt információk. Ha a konkurenciája előtt értesül az építkezésekről, 50 %-al nő az esélye, hogy szerződést kössön.
Például, az elmúlt hónapban 93 - lakóépület, ill. iroda kategóriába tartozó - építkezési beruházásról szereztünk tudomást, és nem csak a közbeszerzési projektekről van szó, amelyek mindenki számára elérhetőek. Kattintson IDE és tesztelje ingyen a szolgáltatást.
A titka annak, hogy minél sikeresebben értékesítse építőanyagait vagy szolgálatását az, hogy időben értesüljön azokról a beruházásokról, amelyeknél ajánlatokat várnak. Töltse ki most ürlapunkat itt, és győződjön meg róla, milyen egyszerűen juthat el az építkezésekhez, anélkül, hogy feleslegesen töltené idejét az utakon, vagy költené pénzét benzinre.
Az elmúlt hét építkezési beruházása: MEDIHOTEL **** Siklósi
![]()
Stádium: a kiviteli munkák folynak az alapozáson túl vannak. A főbb éptési anyagokat beszerezték, mint például a beton, tégla, de szükség lesz nyílászáróra, padlóburkolatra és más típusú anyagokra is, ezért Mihalovics Barbara email címére lehet küldeni egy rövid bemutatót és majd az igényeknek megfelelően küldenek ajánlatkérőt.
Szeretné látni az elérhetőséget? Kattintson ide!
Generál kivitelező sürgösen vár ajánlatokat 15.000 nm epoxi ipari padlóra
A romániai, Brassói székhelyű Icco Facility Management SRL cég, a generál kivitelezője a magyarországi Autoliv KFT gyár kibővítésének. A kivitelező közölte, hogy a munkálatok folyamatban vannak, és sürgösen várnak ajánlatokat 15.000 nm epoxi ipari padlóra.
Olvassa tovább a cikket
|